Qualcomm dnes oficiálne potvrdil to, čo sme už dávnejšie tušili. Nástupca obľúbeného smartfónu OnePlus 3, by mal disponovať už novším typom procesora Snapdragon 821. Inovovaná verzia smartfónu, s označením OnePlus 3T, by pritom mala prísť už o niekoľko dní. Konkrétne 15. novembra, čo na sociálnej sieti Twitter potvrdil aj samotný výrobca.
Smartfón v rámci svojej hardvérovej výbavy ponúkne tiež 6GB RAM, 64 gigabajtové úložisko, snímač odtlačkov prstov, podporu pre 4G VoLTE, USB-C konektor, batériu s 3000 mAh kapacitou a podporou pre rýchle nabíjanie, či 20 Mpix fotoaparát, ktorý by mal využívať nový senzor Sony IMX395 a objektív so svetelnosťou f/1.7. Samozrejmosťou je aj nový Android 7.0 Nougat doplnený o veľmi decentnú nadstavbu výrobcu. Čo sa týka ceny, tak tá by sa mala pohybovať na úrovni 479 dolárov, čo je o 80$ viac ako v prípade pôvodnej verzie OnePlus 3.
T-7: The @Qualcomm Snapdragon 821 (2.35GHz) is coming your way. Find out more on November 15. pic.twitter.com/fA8mUTYAjd
— OnePlus (@oneplus) November 8, 2016
Super sprava! Tak konecne je to aj oficialne potvrdene a definitivne sa teda nejedna o ziadnu kacicu!na toho 15.ho sa oplati rozhodne pockat..toto bude iste pecka,teraz ostava verit ze tentokrat uz naozaj bude mat tych chybajucich 128gb,ak by este k tomu cena bola okolo 450€ tak je moj..
podla mna ulozisko bude rovnake, 64GB a nie 128GB, kazdopadne tiez som velmi zvedavy a hlavne ako bude cena nastavena… tiez som sa rozhodol pockat lebo mi to prislo najskor ako kacica, tak 15teho sa uvidi.
No ak bude 64gb tak nanho kaslem a beriem radsej mi note 2 od xiaomi ,ono niektore portaly pisu o 128gb a niektore ako tento zas 64gb,kazdopadne uvidime 15-ho
Mas pravdu a tiez som cital na inych weboch info aj o 128GB verzii, tak snad cez ofiko OnePlus stranku sa bude dat kupit 64GB alebo 128GB verzia, to uz potom bude nadupane delo a neni o com.
Diagnoza: Nekonecne vyckavanie :D :D
Nie, iba do 15. novembra 2016 :D
Povodne som mal na mysli kategoriu ludi – vecni cakatelia/virtualna kupna sila.
Osobne cakam na Oneplus 6, pokrok nezastavis. ;)