MojAndroid

Množstvo uniknutých informácií o pripravovanom smartfóne OnePlus 3 neustále narastá. V podstate už vieme všetko, čo o telefóne potrebujeme vedieť. Najväčšou nezodpovedanou otázkou je, ako bude telefón fungovať pri reálnom používaní. Aj túto otázku nám aspoň čiastočne zodpovedali najnovšie uniknuté informácie. Na internete sa totiž objavili fotografie, ktoré by údajne mali byť zhotovené práve pripravovanou vlajkovou loďou od spoločnosti OnePlus.

Náš tip
Unikli fotografie, špecifikácie aj cena smartfónu OnePlus 3

OnePlus 3 FotoTest 1

OnePlus 3 FotoTest 2

OnePlus 3 FotoTest 3

Síce z fotografií nemôžeme robiť úplné závery, no na prvý pohľad sa zdá, že fotoaparát na novom telefóne by nás nemal sklamať. Keďže nepoznáme podmienky, v akých boli fotografie zhotovené, nevieme presne ohodnotiť ich kvalitu. Na prvý pohľad ale ponúkajú dostatok detailu (najmä prvá fotografia) a veľmi pekné farby. Fotografie potvrdzujú aj to, čo sme predpokladali – smartfón ponúkne 16 MP hlavný fotoaparát a 8 MP prednú kameru, ktorou bola zhotovená posledná fotografia v poradí. Tu je zrejmá oveľa nižšia kvalita a hoci výsledok nie je úplne zlý, pôjde skôr o priemerný selfie fotoaparát aký nájdeme na množstve ďalších súčasných zariadení.

OnePlus 3 FotoTest 4

Okrem toho telefón ponúkne procesor Snapdragon 820, 4/6 GB RAM v kombinácii s 32/64 GB vnútornej pamäte. Displej bude mať veľkosť 5,5″ a rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Batéria by mala mať kapacitu 3 000 mAh a chýbať by nemal ani skener odtlačkov prstov a elegantná kovová konštrukcia. Telefón bude predstavený už o niekoľko dní, no ak to pôjde takto ďalej, OnePlus nebude mať ani čo nové predstavovať, keďže všetky informácie získame ešte pred tým.

Zdroj: Weibo via Phandroid

7.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+