MojAndroid

Do predstavenia pripravovaného smartfónu OnePlus 3 zostáva už iba niečo vyše týždňa, a tak je pochopiteľné, že množstvo uniknutých informácií neustále narastá. Po tom, ako sme sa cez víkend mohli znovu pozrieť na všetky detaily telefónu, teraz pribudli aj najnovšie výsledky z testovania v benchmarkovej aplikácii GeekBench. Aj vďaka tomu sa dozvedáme stále nové informácie o pripravovanom telefóne a v čase predstavenia nebude už takmer nič, čo by sme nevedeli alebo netušili.

OnePlus 3 GeekBench

Telefón vo verzii s procesorom Snapdragon 820 a 6 GB RAM dosiahol v teste úctyhodné skóre 2394 pre test jedného jadra a 5635 pri teste viacerých jadier. Výsledky z testu sa objavili už aj v apríli, kedy bolo ale zaznamenané o dosť nižšie skóre na úrovni 2094/4944. Je preto možné, že OnePlus v posledných týždňoch pracoval na úprave a vyladení softvéru pre nový smartfón, čo používatelia určite ocenia.

Náš tip
OnePlus chce, aby ste si OnePlus 3 kúpili ešte predtým ako ho uvidíte

Okrem výsledkov benchmarku už vieme aj množstvo ďalších informácií o telefóne. Ten sa bude predávať v dvoch verziách – so 4/6 GB RAM a 32/64 GB vnútornej pamäte. Vpredu bude 5,5″ Full HD displej a nájdeme tu aj 16 MP hlavný fotoaparát a 8 MP prednú kameru. Chýbať nebude batéria s kapacitou 3000 mAh a skener odtlačkov prstov. Okrem toho sa prototyp telefónu objavil aj na nových živých fotografiách, ktoré iba potvrdzujú to, čo sme si o telefóne mysleli. Hoci sa tu nájdu určité rozdiely oproti predchádzajúcim fotografiám a renderom, celkový dizajn zostáva nezmenený a my si už môžeme spraviť skutočne dobrú predstavu o tom, ako bude OnePlus 3 vyzerať a čo ponúknu.

Zdroj: Telefoonabonnement.nl via PhoneArena

6.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+