MojAndroid

Spoločnosť OnePlus v minulom roku urobila veľký rozruch po tom, čo predstavila svoj prvý smartfón One. Hoci ho dokázala vyrábať len v obmedzených množstvách, stal sa medzi používateľmi pomerne obľúbeným. Výrobca si je veľmi dobre vedomý svojho potenciálu a v tomto roku pripravuje opäť niečo nové. Nová vlajková loď OnePlus 2 má tak priniesť nový dizajn aj materiály.

Na rozdiel od svojho predchodcu má OnePlus 2 ponúknuť rám vyrobený z hliníka, ďalšie detaily ohľadom špecifikácií a dizajnu však ostávajú naďalej zahalené rúškom tajomstva. Nový smartfón má byť však aj kvôli novým materiálom drahší, aj keď stále by mal byť oveľa lacnejší ako väčšina vlajkových lodí od renomovaných výrobcov. Cenovka sa tak pravdepodobne zastaví niekde medzi 300 a 500 dolármi.

OnePlus One sa stal žiadaným nielen vďaka nízkej cene, ale aj systému pozvánok, ktoré výrobca zaviedol hneď od začiatku. Smartfón sa spočiatku vôbec nedal tak ľahko zohnať a išlo doslova o nedostatkový tovar. Či to bude aj prípad novej vlajkovej lode nevieme, predpokladáme však, že sa zopakuje scenár z predchádzajúceho roka.

Zdroj: bussinesinsider

6.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+