MojAndroid

Nový OnePlus 2 bude predstavený už o niekoľko hodín, no to nebránilo k tomu, aby sa ohľadom neho objavili ďalšie detaily. Konkrétne máme tú česť s detailnými fotografiami, ktoré mal na internete publikovať beta tester zariadenia z Číny. Niektoré zábery na novinku sme mali možnosť vidieť aj nedávno, no nie v takej kvalite.

Náš tip
OnePlus 2: Otvorený systém na pozvánky a uvoľnená aplikácia na predstavenie

OnePlus 2_1

Ako sme sa už aj z predchádzajúcich snímkov dozvedeli, nový OnePlus 2 bude obsahovať aj vlastnú čítačku odtlačkov prstov, ktorá bude umiestnená v hardvérovom tlačidle domov pod displejom. Podľa zdroja je kvalita spracovania konštrukcie na vysokej úrovni, je však o niečo hrubšia ako u predchodcu.  Zadný kryt by podľa všetkého tiež mal byť odnímateľný a disponovať rovnakou povrchovou úpravou ako OnePlus One. Samozrejme, predpokladáme, že výrobca sprístupni aj ďalšie kryty rôzneho vyhotovenia. Batéria je v prípade druhej generácie vstavaná napevno a fotoaparát by mal mať údajne aj optickú stabilizáciu.

Náš tip
TÉMA | Príbeh spoločnosti OnePlus očami spoluzakladateľa Carla Pei

OnePlus 2_2

To je zatiaľ všetko, čo sme sa pred oficiálnym odhalením dozvedeli. OnePlus 2 bude predstavený zajtra ráno o 4:00 nášho času, pričom podujatie je možné sledovať aj prostredníctvom aplikácie a virtuálnej reality. Viac informácií vám prinesieme teda už čoskoro.

OnePlus 2_3 OnePlus 2_4

Zdroj: androidpolice

 

 

27.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+