MojAndroid

„Zombící“ sú veľmi populárnymi hernými postavami na mobilných platformách. Existuje veľké množstvo hier, v ktorých sa dá bojovať proti nim, na ich strane, máme tu boj zombií proti rastlinám a dokonca aj hovoriaceho zombíka. Je to skutočne populárny námet, nie každá hra s nemŕtvymi je však tak kvalitná, aby si zasluhovala pozornosť. Zombie Road Trip však určite áno.

Zombie road Trip

Jedná sa o tzv. endless runner and shooter, teda hru, v ktorej je potrebné neustále bežať a odstreliť všetko, čo sa vám postaví do cesty. Čím ďalej sa dostanete, tým väčším počtom bodov budete odmenení. Pravidlá tejto konkrétnej hry sú maximálne jednoduché – utekajte pred hordou rozbesnených zombií, inak si pochutnajú na vašom mozgu.

Pred zombiami unikáte v aute, neovládate však plyn a brzdu, vašou starosťou je len ovládať náklon auta počas skoku tak, aby dopadlo na všetky štyri kolesá. Ak počas skoku s autom urobíte premet, odmenou vám bude krátka aktivácia turba. Nevydarený dopad však  má za následok zníženie rýchlosti a priblíženie sa hordy zombií, ktorá vás prenasleduje. Ešte dôležitejšie je však odstreľovanie zombií, ktoré sa z času na čas objavia pred vaším autom. Ak takéhoto zombíka nestihnete odstreliť, odrovná ho vaše auto, avšak za cenu citeľnej straty rýchlosti. Stačí krátka séria takýchto karambolov a váš mozog poslúži ako hlavný chod:-)

Vedľajším cieľom je dosahovanie rôznych „achievementov“, teda úspechov. Zaujímavým spestrením hry je „koleso šťasteny“, dostupné po každej dlhšej odohratej hre, kde môžete vyhrať peniaze a nakúpiť lepšie zbrane a autá. Druhým spôsobom je získať ich prostredníctvom nepopulárnych mikrotransakcií. Hra obsahuje päť rôznych scenérií s náhodnou tvorbou terénu v každom kole, 11 unikátnych áut a päť bonusových zbraní.

Zombie Road Trip je rozhodne jedna z tých zábavnejších zombie hier a keďže je zadarmo a dá sa hrať aj bez mikrotransakcií, vrelo vám ju odporúčame vyskúšať.

Verzia: 3.22
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.22
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

6.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+