MojAndroid

Dnes si predstavíme klasickú arkádovú strieľačku, ktorá si určite nájde mnoho priaznivcov. Za jej kvalitu ručí spoločnosť Clapfoot, výrobca populárnej hry Tank Hero. O čo teda ide? Sector Strike, ako sa táto hra volá, je klasická 2D strieľačka odohrávajúca sa vo vesmírnom prostredí.

Počas misií máte za úlohu zneškodniť nepriateľské objekty, za čo získavate bonusy v podobe rôznych vylepšení a silnejších zbraní. A to je naozaj všetko, naozaj. Hra neponúkne nič viac a to je dobré. Žiadna agresívna 3D grafika a náročné manévre. Jednoduchá hra, ktorá má však svoje úskalia, keďže jej ovládanie je dosť citlivé a počet nepriateľov sa neustále zvyšuje.

              

Aj napriek hraniu v 2D je grafická stránka hry veľmi kvalitná, rovnako ako soundtracky použité v nej.  Ak sa chcete vrátiť do starých čias hier, ako napríklad Space Impact na legendárnej „tri tri desiatke“, neváhajte a Sector Strike si určite stiahnite.

 

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

7.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+