MojAndroid

Piatkový obed patrí na stránke MôjAndroid.sk Obednej prestávke, v ktorej si dnes predstavíme výbornú hru, ktorá vznikla v spolupráci Ubisoftu so štúdiom AMA – Babel Rising 3D!. Ide o výbornú 3D arkádovku s biblickým motívom, ktorá vás dokáže zabaviť na dlhé hodiny vďaka prepracovanému gameplayu a peknej grafike.

Ak ste aj vy niekedy cítili potrebu stať sa Bohom a zmiesť zo Zeme všetko zlé, čítate ten správny článok. Android hra Babel Rising 3D totižto spracováva príbeh Boha, ktorý trestá neprajných ľudí rôznymi skazami a nadpozemskými silami, počas toho, ako stavajú známu Babylonskú vežu. Arkádovka s 3D grafikou je spracovaná do jednoduchého gameplayu, ktorý zvládne ovládať každý, preto sa môžete tešiť na naozaj dlhé a ničím nerušené hranie hry, ktorá sa postará o vaše nudné chvíle. V hre máte k dispozícii až 15 levelov spolu so Survival módom, takže sa nemusíte báť, že by vás hra po čase omrzela. Novinkou je prítomnosť 50 úloh, za ktoré získate nový arzenál zbraní a útokov, ktoré môžu byť spríjemnené aj utajovaným prekvapením. O čo ide, nevie nik, ani my :-)

  

  

Hra je okrem iného zaujímavá aj použitím intuitívneho ovládania, ktoré je optimalizované tak pre smartfóny, ako aj  pre tablety. Ľudstvo tak môžete pomocou 4 elementov karhať dosť pohodlne, k čomu vám poslúžia aj benefity, ktoré môžete získať od sociálnej Papaya komunity. Autori si pre vás na začiatok pripravili aj krátky návod, ako úspešne hrať túto hru, takže sa nemusíte báť, že by ste toľko zbraní, nadpozemských síl a elementov nezvládli. Keď sa hru naučíte hrať, určite sa vám zapáči.

Android hru Babel Rising 3D si môžete stiahnuť z Google Play Store v dvoch verziách. Na tú platenú si pripravte 3,99€.

Verzia: 2.5.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.5.0.37
Aktuálna cena: 2,49 €
Verzia: 2.5.0.37
Aktuálna cena: 2,49 €

10.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+