MojAndroid

Mnohí z nás holdujú hrám ako Robo Defense, GRave Defens či Armored II: Tower Defense. Jednou z takých hier je aj hra Guns’n’Glory, ktorej druhé pokračovanie – World War 2 – si predstavíme dnes! Ide o klasickú arkádovku, ktorá nadväzuje na svojho predchodcu Guns’n’Glory (Wild West), ktorý bol situovaný do doby, kedy začínala byť Amerika osídlovaná prisťahovalcami čo chceli ryžovať zlato a brániť si svoje územie pred domorodcami. Pri druhom pokračovaní sa známa firma Handy Games zamerala na iný medzník v histórii – druhú svetovú vojnu. Poďme sa na tento herný titul pozrieť bližšie…

Zima 1944, západný front. Ste so svojimi chlapcami na stráži, keď sa zrazu na vás rozbehnú nepriateľské jednotky. Čas brániť sa! Vylepšite si svojich vojakov, povolajte tanky alebo zmeňte taktiku, len aby ste porazili svojho súpera a jeho palebnú silu! Na pomoc si môžete zavolať aj letecké jednotky, ktoré vám pomôžu zničiť nepriateľa zo vzduchu, zatiaľ čo vy môžete zbierať bedne s dodávkami, čo zvýši morálku vašich vojsk. Zahrň súpera teplom z tvojich plameňometov a nechaj zatiaľ medikov liečiť tvojich ranených. Vezmi zbrane a vybojuj si svoju slávu!

Akčná strategická arkádovka s názvom Guns’n’Glory WW2 získala už niekoľko ocenení. Dejiskom hry je 2. svetová vojna, konkrétne boj medzi US Forces a Axis Germany. Je len na vás, za ktorú stranu budete bojovať. V obidvoch armádach máte na výber zo 4 jednotiek, ktorým môžete veliť. Svoj boj môžete uskutočňovať až na 12 mapách v 3 rôznych obtiažnostiach. Ak máte dostatok peňazí, ktoré získate za mŕtvych nepriateľov, môžete upgradeovať svojich vojakov na vyšší level, s ktorým dostanú do rúk aj silnejšie zbrane. Efektivitu svojho vojska môžete zvýšiť aj nájdenými Glory Coins – Glory mincami.

Vyberte si svoj tím, vyhrajte s ním túto vojnu a podeľte sa s nami o váš názor na túto návykovú hru! Osobne túto hru odporúčam, nakoľko sa k nej viaže aj zaujímavý príbeh a tematika, nie ako v Robo Defense, kde si len uspokojujete svoje devastačné chúťky. Enjoy!

Guns’n’Glory WW2
HandyGames
Verzia 1.1.0 (28. 9. 2011)
Veľkosť 16 MB
2.1+

Zadarmo

 

11.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+