MojAndroid

O tom, že žáner tower defense je na mobilných zariadeniach zrejme najobľúbenejší, niet pochýb. Svedčí o tom aj neustále narastajúci počet titulov s touto menovkou v popise. Dnešná Obedná prestávka preto bude venovaná práve jednému z tower defense titulov, hre Towers ‘N Trolls.

Ak ste aj vy fanúšikmi žánru tower defense a neradi platíte za hry, tak ste na správnom mieste. Towers N’ Trolls je totižto výborne spracovaná hra, ktorá má okrem iných vynikajúcich vlastností aj jednu, ktorá poteší zaručene každého. Je zadarmo. Vývojársky tím Ember Entertainment stojí už za známymi hrami ako Toy Soldiers či Baldur’s Gate: Dark Alliance, preto môžeme s určitosťou povedať, že ide o kvalitné spracovanie. Tomu nasvedčuje aj objem dát, ktoré pri stiahnutí putujú do vášho zariadenia – 50 MB. Vašim cieľom v tejto hre je obraňovať vaše kráľovstvo pred neustále útočiacou hordou trolov, pri čom jednoznačne potrebujete rýchlosť a presnosť vašich reakcií, rovnako ako aj strategické myslenie. Všetky kolá stupňujú svoju obtiažnosť, preto je plánovanie naozaj veľmi dôležité!

        

Ručne kreslená hra Towers N’ Trolls vám ponúka 9 rozličných svetov, v ktorých sa stretnete s 10 typmi protivníkov. Poraziť ich budete musieť až v 45 leveloch, ktoré môžete prechádzať cez 3 rôzne úrovne obtiažnosti. Ako správni trolovia, aj tí v tejto hre sú vyzbrojení mnohými typmi zbraní, medzi ktorými nechýbajú ani míny či jedovaté granáty. Samozrejme, v tejto hre je vašim hlavným cieľom nahrať čo najviac bodov, ktoré sa potom k vašemu menu pripíšu do tabuliek, o ktoré sa stará integrovaný systém OpenFeint. Ak vás táto hra ešte nezaujala, pozrite si nasledujúce video. Potom si ju môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu na konci článku. Príjemné hranie!

 

Towers N’ Trolls
Ember Entertainment
Verzia 1.4.6 (24. 5. 2012)
Veľkosť 50 MB
2.3+

Zadarmo
25.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+