MojAndroid

Com2uS je popredný vývojár Android hier, ktorý má na svedomí aj tituly ako Inotia 3, Homerun Battle či SummitX Snowboarding. Ich nová hra Swing Shot za ostatnými titulmi kvalitatívne vôbec nezaostáva a svojim princípom trochu napodobňuje známe Angry Birds. Zobrazuje príbeh zvieratiek v lese, ktoré boli zarieknuté zlou čarodejnicou, čo spôsobilo boje po celom lese. Vašou úlohou je samozrejme ich vyhrať!

Swing Shot prináša populárne ovládanie známe z Angry Birds v štýle “chyť, potiahni, pusti”. Pomocou tohto ovládania strieľa jedna skupina zvierat na druhú rôzne predmety ako napríklad kamene a snaží sa jedným hodom zhodiť čo najviac visiacich protivníkov. Ako sa dostávate cez jednotlivé levely (po registrácii), stretávate sa s opicami, čistotnými medvedíkmi a skoro všetkými druhmi zvierat, ktoré by ste v lese mohli nájsť. Čo je výborné, je fakt, že nemusíte hrať len arkádu, zahrať si môžete aj online proti protivníkovi v niekoľkých módoch. Stačí si vybrať mód a chvíľu počkať, hra vám automaticky nájde protivníka a postaví vás na jedno hracie pole. Potom sa môže začať hra!

Hoci táto hra neponúka špeciálne prepracovanú grafiku, kvalitu vyvažujú krásne zvuky a hrateľnosť, ktorá je obrovská. Podobne ako pri Angry Birds, aj Swing Shot vás do svojho deja priamo vtiahne a núti vás hrať ďalší a ďalší level. Vďaka niekoľkým levelom a online móde vás táto hra zabaví naozaj na dlhú dobu a čo je na tom všetko najlepšie, táto hra je bezplatná! Ak sa vám hra Swing Shot páči, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie.

    

29.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+