MojAndroid

Autor: Lubomir Havran

Komentár autora:

PhoneStar Karaoke je hra, ktorej cieľom je zaspievať pesničku čo najvernejšie k originálu. Využíva funkciu na rozpoznanie hlasu, ktorý porovnáva s interpretom na základe čoho vytvorí skóre. Skladby sú plne kompatibilné s formátom Ultrastar.

Komentár MôjAndroid.sk:

PhoneStar Karaoke je aplikácia, ktorá poslúži na celkom zaujímavý druh zábavy, kedy sa môžete zahrať na „Superstar“ s priamym ohodnotením z aplikácie. Upozorňujeme, že vysoké skóre v tejto aplikácii nepredurčuje na poslanie prihlášky do televíznej súťaže.

PhoneStar Karaoke je jednoduchý spôsob, ako si zaspievať jednu zo svojich obľúbených skladieb, ktoré sú k dispozícii vo väčšej databáze po zaplatení poplatku 3 doláre. V aplikácii sa zobrazuje text, ktorý musí používateľ čo najvernejšie interpretovať a na základe zhody s originálom, získava skóre.

Zaujímavá aplikácia, na začiatok odporúčame pomalšie skladby, ktoré sú vám aspoň trošku známe.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


PhoneStar Karaoke
BINARTS
Verzia 1.0.9 (24. 10. 2011)
Veľkosť 7,6 MB
2.1+

Zadarmo

 

 

21.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+