MojAndroid

Pondelok prináša ďalšiu porciu poriadnej hernej nálady. Dnes sa v Obednej prestávke budeme venovať veľmi zaujímavej sci-fi strieľačke s názvom Global Outbreak, ktorá zobrazuje príbeh Zeme po napadnutí neznámym vírusom. Vaša úloha je jednoduchá, no pritom veľmi dôležitá – musíte zachrániť ľudstvo pred zombie-kmi, ktorí boli týmto vírusom napadnutí. Môže sa na vás ľudstvo spoľahnúť?!

Global Outbreak je Android hra, ktorá prináša perfektné grafické spracovanie a intuitívne ovládanie, čo z nej robí výborného kandidáta pre každého fanúšika 3D strieľačiek. K dispozícii máte hneď niekoľko levelov, kde sa môžete do sýtosti vystrieľať. Váš cieľ je jednoduchý – zabiť čo najviac zombie-kov za čo najkratší čas. Pomáhať vám v tom budú skupiny vašich vojakov, ktorým budú pomáhať aj vzdušné sily v podobe bojových vrtuľníkov.

   

  

V hre si okrem strieľania môžete užiť aj vylepšovanie svojich zbraní či vojakov. Nielenže si môžete na zbrane kupovať nové súčiastky a tým ich robiť ešte lepšie ovládateľnými a efektívnejšími, no vylepšiť si môžete dokonca aj svojich vojakov. Za príplatok sa z nich stanú silnejší muži, ktorí budú lepšími vojakmi, čo v kombinácii s vylepšenými zbraňami prinesie smrť zombie-kom. Poteší aj množstvo nových typov zbraní a vrtuľníkov, ktoré si za nazbierané peniaze môžete zakúpiť. Celkovo si pre vás autori nachystali naozaj veľké množstvo zaujímavostí a súčastí hry, čo vás zabaví pokojne na niekoľko desiatok hodín.

Hra Global Outbreak je na Google Play Store dostupná bezplatne, jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu, približne 43 MB miesta v pamäti a zariadenie s OS Android 2.0.1 a novším. Potom stačí už len hru nainštalovať a užívať si perfektne spracovanú 3D strieľačku priamo na displeji vášho smartfónu či tabletu. Odkaz na stiahnutie nájdete pod týmto textom. Príjemné hranie!

Verzia: 1.3.8
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.8
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

5.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+