MojAndroid

Hľadáte jednoduchú hru, ktorá vás chytí na dlhé hodiny (a možno si predĺžite prestávku na obed)? Slice Ice je tou pravou hrou pre vás. Je známe, že jednoduché veci sú tie najlepšie a toto je prípad presne pre dnešnú hru. Veď ako sa vraví – „v jednoduchosti je krása.“

Poslanie hry je veľmi jednoduché, no jeho realizácia bude čím ďalej, tým zložitejšia. Kráľ tučniakov má rád drinky s ľadom a vašou úlohou bude mu tieto kúsky ľadu poskytnúť. Nie však hocijako. Budete sekať do ľadových krýh, na ktorých žijú malí tučniačikovia. Keďže im chceme nechať aspoň aký-taký priestor na „bývanie“, podmienkou bude, aby ste udržali všetkých nezbedníkov pokope na jednom kúsku a verte, že túto úlohu vám rozhodne neuľahčia. Čím menej rezov použijete a čím väčšie kusy ľadu prinesiete kráľovi, tým budete úspešnejší.

A na záver jedna rada. Okrem tučniakov si dávajte pozor aj na mnohokrát zábavné prekvapenia, ktoré hráčom výrobca pripravil. Vybuchujúce tučniaky, naštvané tulene, alebo obyčajné skaly sa stanú súčasťou vášho boja o získanie každého kúsku ľadu. V 165 leveloch o nich núdza určite nebude :-)

    

Táto hra je na Google Play Store dostupná bezplatne, odkaz na jej stiahnutie nájdete na konci tohto článku. Ak sa vám táto hra páči a chceli by ste si prečítať viac podobných recenzií a tipov na zaujímavé Android hry, prečítajte si ďalšie časti nášho článku Obedná prestávka!

Verzia: 2.4.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.7
Aktuálna cena: Zdarma

28.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+