MojAndroid

V dnešnej obednej prestávke si predstavíme novú hru Roller Rally Snake Pass od vývojárskeho štúdia MilkyTea Play, známu hlavne z konkurenčnej platformy iOS. Len nedávno bola vypustená jej Android verzia a prináša zaujímavý koncept pretekov na kolieskových korčuliach. Štvorica zábavných postavičiek sa snaží predbehnúť svojich rivalov v zjazde na hore Snake Pass, ktorá má mnoho prekážok, skokov a iných nástrah.

Roller Rally - Snake Pass Android

Hra ponúka na výber štyri postavy a to Iko Disco, Olof Blackaxe, Gert Hammerback a Arnie Barnacle. Začínate s prvou postavou, no neskôr si ostatné môžete dokúpiť peniazmi, zozbieranými počas hry. Preteky sa konajú v 2.5D perspektíve, čo znamená že postavy a prostredie sú trojrozmerné, no samotná hratelnosť je dvojrozmerná. Grafika je pestrá a postavy sú zábavné a veľmi kreatívne. Úloha hráča je dosť jednoduchá a to dostať sa do cieľa ako prvý. Zjazd je rozdelený na 15 kontrolných stanovíšť, ktoré začínajú od vrcholu hory Snake Pass plného snehu a ľadu a klesá rýchlo k moru. Ovládanie je riešené jedným dotykom. Ťuknutím na obrazovku prinútite postavu vyskočiť, ďalším ťuknutím skočí znova vo vzduchu a pridržaním sa začne otáčať. Hoci len veľmi zriedka zostanete na poslednom mieste, budete sa musieť pomerne dosť snažiť, aby ste sa do cieľa dostali ako prvý. Na ceste vás budú spomaľovať rôzne prekážky a naopak zrýchlenie získate perfektným dopadom na zem.

Roller Rally Sneak Pass 6  Roller Rally Sneak Pass 6

Roller Rally Snake Pass sú veľmi podarené preteky, ktoré si môžu zahrať aj najmenší hráči bez obáv z nevhodného obsahu. Hra je dostupná v obchode Google Play za 0,81 €. Ak hľadáte dobrú zábavku s malým nádychom športu, ktorá spríjemní vaše voľné chvíle, Roller Rally bude rozhodne dobrou voľbou.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Prezentačné video si môžete pozrieť nižšie:

13.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+