MojAndroid

Dnes si v rámci Obednej prestávky opäť predstavíme jednoduchú oddychovú hru na vyplnenie krátkych chvíľ, ktorá si nevyžaduje žiadne siahodlhé zoznamovanie sa s ovládaním, či hernými princípmi. Stačí sadnúť na motorku, uháňať po diaľnici, zbierať mince, predbiehať autá a dostať sa čo najďalej.

Reckless Moto

Ovládanie sa nedá meniť, je však jednoduché. Nakláňaním telefónu do strán meníte smer jazdy, dotykom na displej pridávate plyn. Vyvarovať sa treba kolízie s inými vozidlami alebo nárazu do zvodidiel, v oboch prípadoch hra ihneď končí. Vaša motorka postupne naberá rýchlosť a počiatočná bezstarostná jazda sa mení na dramatický boj o prežitie.

Ak sa Vám podarí nazbierať dostatok mincí, môžete si vybrať inú motorku a jazdca so špeciálnymi schopnosťami. Reckless Moto sa vyznačuje plynulými animáciami a peknou grafikou s meniacou sa okolitou krajinou. Je zadarmo, na mikrotransakcie však autori nezabudli. Našťastie, hra sa dá hrať aj bez akýchkoľvek investícií.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

8.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+