MojAndroid

Spoločnosť Disney je svetoznáma hlavne čo sa rozprávok a ich vytvárania týka. Ide o jednu z najväčších firiem svojho druhu, ktorá sa rozhodla, že začne vytvárať aj vlastné hry pre operačný systém Android. Medzi najznámejšie tituly, ktoré vytvorila spoločnosť Disney, nepochybne patrí Where’s My Water, Temple Run: Brave či Where’s My Perry. Do tejto rodiny však pribudol ďalší titul – Piráti z Karibiku. Keďže je pondelok, je čas na ďalšiu Obednú prestávku, ktorá sa bude venovať práve tomuto titulu.

Pirates of the Caribbean je Android hra vytvorená na motív známeho filmu Pirates of the Caribean: Master of the Seas. Ide o hru s peknou grafikou a jednoduchým ovládaním, ktorá vtiahne do hry aj úplného lajka. Po nainštalovaní hry sa vám najprv predstaví kapitán Jack Sparrow, ktorý vás prevedie úvodom v hre, ukáže vám, ako máte plniť jednotlivé misie, kupovať nové zbrane, amulety, doplnky do vašej lode, ako máte vyzvať na súboj nepriateľov a ako zaberať nepriateľské územia. Dokopy tak prejdete celým prostredím hry, takže pre vás nebude žiadny problém pokračovať v hre bez pomoci. Po úvode môžete v hre zaberať nepriateľské ostrovy alebo vyzývať reálnych nepriateľov na súboje lodí, k dispozícii sú aj rôzne misie za ktorých splnenie získate ocenenie. Dokopy na vás čaká niekoľko desiatok úloh, ktoré budete musieť plniť nejakú tú hodinu. Vďaka peknej grafike a gameplayu vás však táto hra nebude nudiť.

      

Android hra Pirates of the Caribbean je zameraná aj na sociálne siete. Pomocou hry si môžete vytvárať vlastnú pirátsku bandu, do ktorej môžete prizvať aj vašich priateľov, priamo v aplikácii môžete dokonca dať aj “like” na fanpage na Facebooku. Celkovo je však táto hra veľmi zábavnou a ak máte radi Pirátov z Karibiku, odporúčame vám túto hru aspoň vyskúšať. Stiahnuť si ju môžete bezplatne pomocou widgetu nižšie.

9.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+