MojAndroid

Ak radi trápite svoje mozgové závity hrami, ktoré kladú dôraz na logické myslenie tak potom by ste chvíle strávené pri hre Laser Reflection mohli považovať za príjemne. Túto hru nám odporučil Androiďák Dano a musím povedať, že sa mi veľmi zapáčila.

Laser Reflection síce neovplyva krásnou grafikou a ovládanie mohlo byť tiež používateľsky prívetivejšie. Na kvalite hry to však rozhodne neuberá. Zmysel celej hry spočíva v nasmerovaní laserového lúča tak, aby sa rozsvietili všetky žiarovky. K tomu máte v jednotlivých leveloch, ktorých je celkovo 28, k dispozícii rôzne odrazové prvky ako sú zrkadlá, optické hranoly a iné.

Musím sa priznať, že niektoré levely mi dali zabrať a ešte aj dávajú. Ale v prípade, že ste sa ozaj dostali do úzkych, hra poskytuje možnosť vyriešenia levelu za vás. Takže sa nemusíte báť, že túto hru neprejdete až do konca. Dajte nám vedieť ako sa vám táto hra páči.

QR kód:


Android Market

11.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+