MojAndroid

Prepracované efekty, 3D engine a nadupaná grafika v hre s niekoľkými stovkami megabajtov, to je predstava dobrej hry pre nejedného hráča mobilných hier. Už dávno tomu však nie je tak. Po jednoduchých tituloch 7×7 a The Little Crane, ktoré sme vám predstavili v našom pravidelnom seriáli Obedná prestávka, vám predstavujeme aj novinku v Google Play Store – herný titul Infitnite.

infinity-main

Infinite je futuristická Android hra s jednoduchou grafikou a perfektným zvukovým sprievodom. Vašou úlohou je len pomocou dotykov zbierať rôzne geometrické útvary z hracej plochy, čím zväčšujete a rozširujete svoju hviezdu. Stačí, aby ste na displeji podržali prst a špeciálne rameno na zbieranie sa vysunie a opäť prisunie ku vašej hviezde. Musíte však dávať pozor na to, čo zbierate. Občasne na vás totižto čaká aj nástraha v podobe čiernej diery, či iných nepríjemných vecí, ktoré vašej hviezde jednoznačne neprospejú.

infinite-1  infinite-2

infinite-3  infinite-4

Hoci hra ponúka len jednoduchú grafiku, je doplnená o naozaj úžasné soundtracky a farby, ktoré rozžiaria váš displej. Pokiaľ si nepotrpíte na prepracované efekty a 3D grafiku, ktorá uberá často na gameplay-i, tak by ste si hru Infinite mali rozhodne zakúpiť. Stojí len 74 centov, čo je naozaj smiešna suma za hru, ktorá vám dokáže vyplniť hodiny nudy. Sťahujte a inštalujte pomocou nášho widgetu nižšie.

27.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+