MojAndroid

Ak sa vám súčasné mobilné hry zdajú byť „brnkačky“, ktoré by zvládlo aj malé dieťa, máme pre vás hru, ktorú autori vyhlasujú za jednu z najťažších, aké na Google Play existujú. Po jej otestovaní uznávame, že ďaleko od pravdy asi nebudú:-)

Hardest Game Ever 2

Hardest Game Ever 2 je vlastne séria minihier, ktoré majú za cieľ preveriť váš postreh a rýchlosť vašich reakcií. Rozdelené sú do štyroch stupňov obtiažnosti – ľahké, normálne, ťažké a šialené, v rámci ktorých vás celkovo čaká 24 rôznych kôl. Ich obsah je rôzny, v zásade však vždy ide buď o čo najrýchlejšiu reakciu, alebo presný odhad v časovom strese. Ako príklad môžeme uviesť druhý level, založený na známej hre „kameň, papier, nožnice“. Na obrazovke vidíte dve ruky, hrajúce túto hru, pričom ich tempo sa stále zvyšuje a vy musíte čo najrýchlejším stlačením jedného z troch tlačidiel určiť, či vyhrala ľavá, pravá, alebo bola remíza. Možno to na prvé počutie znie jednoducho a nezáživne, ale ubezpečujeme vás, že dosiahnuť najvyššie hodnotenie dá skutočne zabrať.

Keď už hovoríme o hodnotení, za váš výkon môžete podobne ako za skúšku na vysokej škole dostať známku od F do A, s tým rozdielom, že pred A je ešte S, čo je najvyššie hodnotenie, aké môžete v každom kole získať. Aby ste ho však dosiahli, budete zrejme musieť kolo párkrát zopakovať a získať  nejaké skúsenosti. To však nie je až taký problém, pretože hra je skutočne návyková a doslova vás to ťahá pokúsiť sa dosiahnuť najvyššie skóre.

Hneď v úvode hry autori varujú, že sa bude jednať pravdepodobne o najťažšiu hru, akú ste kedy hrali. Ponúkajú preto cheaty na odomknutie náročných levelov, pričom tie je možné získať aj za „lajkovanie“ hry na Facebooku. Druhou možnosťou je ich kúpa prostredníctvom mikrotransakcií; takýmto spôsobom sa dá dokúpiť aj ďalší herný mód Arcade za 75 centov.

Verzia: 11.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.0
Aktuálna cena: Zdarma

1.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+