MojAndroid

Okrem noviniek si na našom webe každý týždeň môžete prečítať aj ďalšiu časť nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka! Dnes sa budeme venovať jednoduchej, no pritom zábavnej Android hre s názvom Downhill Extreme. Tá zaujme najmä fanúšikov extrémnych športov, menovite asi najviac skateboard-istov a longboard-istov.

downhill-extreme

V Android hre Downhill Extreme na vás čaká dobrodružstvo vo forme jazdy na longboarde dolu kopcom. Autori pri tvorbe tejto hry vsadili na ovládanie akcelerometrom, okrem ktorého ovládate brzdu a pokrčenie sa samostatnými tlačidlami v dolných rohoch vášho displeja. Hra sama o sebe ponúka niekoľko detailne spracovaných tratí, kde si môžete zajazdiť s niektorým z hlavných hrdinov, ktorých môžete okrem iného aj vylepšovať. Môžete mu dokúpiť nové oblečenie či výbavu, čím mu vylepšíte nielen dizajn, ale aj jazdné vlastnosti. Vylepšiť si samozrejme môžete aj svoj longbord.

V hre Downhill Xtreme na vás okrem sólo módu čaká aj online hra s priateľmi. Naraz môžete pretekať na rôznych tratiach s rôznymi prekážkami a pospletanými zákrutami, ktoré vám dajú poriadne zabrať. Vyhráva samozrejme ten najrýchlejší. Hra okrem zaujímavého gameplay-u ponúka aj perfektné soundtracky, takže vám počas hrania odporúčame zvýšiť hlasitosť! Ak sa vám titul Downhill Xtreme zapáčil, stiahnite si ho pomocou nášho widgetu nižšie. Hra je dostupná pre všetkých bezplatne a my vám záverom prajeme už len príjemné hranie!

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+