MojAndroid

Pondelok je deň, keby na našej stránke môžete nájsť nový diel nášho seriálu Obedná prestávka. Nie je tomu inak ani dnes a prinášame vám recenziu na ďalšiu zaujímavú hru. Dnes sme sa venovali hre od česko-slovenského herného štúdia Playito, ktoré na Google Play zverejnilo už niekoľko úspešných herných titulov. Spomeňme si napríklad na titul FireLords HD, ktorý sme takisto prezentovali v našej Obednej prestávke. Dnes sa však budeme venovať inej hre, a to konkrétne hre DarkHunt HD, ktorá je takisto veľmi zaujímavá.

V hre DarkHunt HD je vašou úlohou strieľať kačky. Kto by to bol povedal, všakže. Táto hra je však niečím výnimočná. Okrem toho, že musíte kačky strieľať v noci a za pomoci baterky, ponúka táto hra aj veľmi pekne spracovanú grafiku a intuitívne ovládanie, na ktoré si zvyknete do niekoľkých sekúnd. A to nie je všetko…

   

  

Na začiatku máte k dispozícii brokovnicu len s 3 nábojmi a svetlo, ktoré toho moc neosvieti. Postupom času, ako nazbierate za zastrelené kačky hviezdičky a body, si svoju zbraň môžete vylepšovať a zdokonalovať, rovnako ako si môžete vylepšovať aj baterku, ktorou si na lietajúce terče svietite. A aby sme nezabudli, táto hra nie je len o tom, že trafíte tú kačku, ktorú chcete. Za každú kačku totižto získavate aj časový bonus, vďaka ktorému sa vám podarí, respektíve nepodarí, prežiť noc. Ak noc prežijete, môžete začať s vylepšovaním. Prítomné sú aj počítadlá vysokého skóre, ktoré si môžete porovnávať s hráčmi po celom svete.

Hra ponúka veľké množstvo levelov a doplnkov hry, ktoré vás zabavia na celé hodiny. V hre je dostupných niekoľko typov kačiek, ktoré budú level po levele pribúdať. Poteší aj perfektné grafické spracovanie, nielen lietajúcich kačiek, ale aj samotnej hry, ktoré je na veľmi vysokej úrovni. Hra je dostupná na Google Play Store za cenu 1,66€, čo je cena, ktorá je rovnaká pre všetky tituly od štúdia Playito. Ak vás hra zaujala, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 2,69 €
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 2,69 €

12.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+