MojAndroid

Ďalší diel nášho seriálu Obedná prestávka vám prináša veľmi zaujímavú arkádovku od Bullman Development s názvom Swerve and Destroy! Hra s veľmi jednoduchou grafikou, no detailne spracovaným herným enginom vám  ponúka hodiny plnohodnotnej zábavy. Swerve and Destroy je hra, v ktorej ste guličkou, ktorá na hracej ploche uteká pred červenými zombie guličkami a rôznymi vylepšeniami ich ničí alebo inak zvýhodňuje svoje postavenie. Ovládanie vývojári nechali na akcelerometri, preto svoju guličku môžete ovládať jedine nakláňaním telefónu do strán. Vašim cieľom je čo najdlhšie unikať zombie guličkám a počas toho ich čo najviac zničiť. Na to vám budú slúžiť zelené, modré, oranžové, fialové, sivé či žlté guličky, ktoré vám poskytujú napríklad štít či rôzne druhy zbraní, či už tých, čo strieľajú alebo tých, ktoré okolo vás spravia kruh a tým vás ochránia. Špeciálnu funkciu má zelená gulička, ktorá je v tejto hre vašim štítom proti zombie protivníkom. A nezabudájte na fakt, že čím rýchlejšie sa hýbete, tým viac protivníkov zabíjate  a takisto tým získavate viac bodov. A o tie tu ide!

Swerve and Destroy vám ponúka 3 herné módy rozdelené podľa obtiažnosti a ak vám tieto tri módy nestačia, skúste bonusové levely, ktoré ponúkajú zmenu v niektorých pravidlách. Takisto môžete do tejto hry pozvať 5 svojich priateľov a získať tak bonusový bezplatný upgrade, ktorý vám prinesie nové levely. Keďže cieľom tejto hry je nazbierať čo najväčšie množstvo bodov, môžete si v hre zvoliť vlastný alias, pod ktorým budete v tabuľkách vystupovať. Pozvite aj svojich priateľov a porovnajte sa v tom, kto nahral väčšie skóre! Swerve and Destroy je arkádová hra, ktorá vás zabaví na dlhú chvíľu, to nám verte! Tento bezplatný kúsok si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu na konci tohoto článku.

  

  

 

 

Swerve and Destroy
Bullman Development
Verzia 1.1.8 (29. 3. 2012)
Veľkosť 3,2 MB
2.0+

Zadarmo
4.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+