MojAndroid

Big Blue Bubble je meno vývojára známej hry Burn the Rope, ktorú poznáte určite mnohí. Práve tento vývojár sa rozhodol na Android Market umiestniť ďalšiu hru z jeho dielne, ktorú si dnes predstavíme. Názov tejto hry je Fling a Thing a je v celku jednoduchá. Určite poteší všetkých členov vašej rodiny a určite s ňou vyplníte vaše nudné chvíle. Hra je určená pre všetky vekové skupiny a podľa toho je prispôsobené aj ovládanie. Už len stiahnuť a hrať!

V hre je vaším cieľom zostreliť všetky bubliny, ktoré lietajú na hracej ploche. V dolnej časti obrazovky za nachádza vaša mucha či iná  zo 7 príšer, ktorá je prisatá na akési sklo, z ktorého ju strieľate po bublinách. Samotné vystrelenie muchy je na spôsob drag & drop, ako to poznáme z Angry Birds. Na zozbieranie všetkých bublín máte v danom kole len obmedzený počet pokusov, preto sa snažte jedným ťahom trafiť čo najviac bubliniek. Keď sa vám to podarí v rámci ťahov, ktoré máte k dispozícii, postupujete do ďalšieho kola. Fling a Thing vám ponúka jednoduchú a pritom krásnu grafiku, jednoduché ovládanie, 7 rozličných príšeriek ale aj 3 rozličné svety, v ktorých môžete zbierať bubliny. Čo viac dodať? Skúste si túto 45 MB veľkú hru stiahnuť aj vy a podeľte sa s nami s vašimi pocitmi. Odkazy na stiahnutie nájdete nižšie.

Fling a Thing
Big Blue Bubble
Verzia 1.0 (3. 12. 2011)
Veľkosť 45 MB
1.6+

Zadarmo

 

9.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+