MojAndroid

Od zajtra môžu noví zákazníci mobilného operátora O2 využiť ku trom programom bonus vo výške 100€, ktorý sa bude pripisovať nasledovných 20 faktúr za podmienky, že zákazníkova faktúra nebude nižšia ako 5 €. Bonus si môžu aktivovať všetci noví zákazníci, ktorí si prenesú telefónne číslo a aktivujú ktorýkoľvek z programov O2 Paušál, O2 Fér s platbou na faktúru alebo O2 Moja Firma. Získajú ho vtedy, ak podajú žiadosť o prenos do 31. decembra 2012.

Sme radi, že v tomto predvianočnom čase môžeme zákazníkov potešiť ďalším prekvapením. Ako sme hovorili permanentne sledujeme vývoj trhu a neustále sa snažíme prinášať zákazníkom najlepšiu hodnotu. Rovnako je to aj teraz, keď prinášame 100 € bonus za prenos telefónneho čísla.“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Zdroj: tlačová správa

10.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+