MojAndroid

V čase Black Friday obdobia si operátor O2 pre svojich zákazníkov pripravil extra prekvapenie. Každý klient získa od 25. novembra do svojej O2 aplikácie extra Black Friday kupón. Na čo sa dá využiť?

O2 Pods už za 19 eur? Využite Black Friday kupón od O2!

Black Friday kupón môžete využiť ako zľavu v rozsahu od 30 do 276 eur na kúpu nového zariadenia. Potrebujete mať však aktívny nejaký program. Čím viac programov aktívnych máte, tým viac kupónov dostanete. Zľavy viete následne využiť na kúpu nového smartfónu, televízoru či dokonca robotického vysávača.

Lákať však rozhodne budú aj podarené bezdrôtové slúchadlá O2 pods. Tie stoja 49 eur, no počas Black Friday akcie alebo s vianočným kupónom ich môžete mať už za veľmi prijateľných 19 eur. Predstavujú tak ideálny darček pod stromček. Kupón sa bude v aplikácii nachádzať do 9. decembra, tak ho nezabudnite dovtedy využiť. Vianočný kupón bude platný do 30. januára budúceho roka.

o2 pods
O2 Pods | Zdroj: O2

Zľavu si môžete uplatniť na slúchadlá O2 pods, smartfóny Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola edge 30 neo 5G, robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro alebo na televízor Samsung TV 55″ Crystal UHD.

Pre získanie Black Friday zľavového kupónu musíte na svojom mobilnom telefóne prejsť do aplikácie O2. Tu sa vám zobrazí O2 Black Friday príbeh a po stlačení tlačidla “Zobraziť zľavový kód” sa vygeneruje kupón s unikátnym kódom, ktorý zostane uložený vo vašej aplikácii v časti s označením “Kupóny”. Uplatniť ho je možné na predajni alebo aj v e-shope. Na záver zmienime, že na jedno zariadenie viete uplatniť jeden Black Friday kupón, ktorý nie je možné kombinovať s akciou Vianočnej kampane.

O2 aplikácia
O2 aplikácia
Developer: O2 Slovakia, s.r.o.
Price: Free
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
  • O2 aplikácia Screenshot
25.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+