MojAndroid

Mobilné telefóny už dávno nie sú len o telefonovaní, posielaní správ či surfovaní po internete. Za ostatných pár rokov sa z nich stali omnoho všestrannejší pomocníci. Postupný posun smartfónov so sebou prináša aj nové technológie, o ktorých sa nám donedávna ani len nesnívalo.

Veď kto by pred pár rokmi povedal, že Xbox hry budeme môcť hrať priamo zo svojho smartfónu bez toho, aby sme museli vlastniť konzolu. Vďaka intenzívnej práci Microsoftu a výrobcov mobilných technológií je to dnes realita. 

A vďaka novej akcii ProgamingShopu je takéto niekedy utopistické hranie dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Stačí si zakúpiť nový smartfón s Androidom a službu Xbox Game Pass Ultimate s viac ako 100 Xbox hrami k nemu získate za vábivú cenu

Vybrať si pritom môžete známe modely od Samsungu, lákavé kúsky značky Xiaomi, smartfóny z dielne Motoroly, ktoré potešia skvelou výdržou, prípadne váš nový všestranný pomocník môže niesť logo Realme. Výber vášho nového smartfónu je len na Vás.

Všetky tieto smartfóny má ProgamingShop v ponuke za atraktívne ceny a pri ich kúpe získate Xbox Game Pass Ultimate na celé 3 mesiace za akciovú cenu 24,00 €. Vstup do sveta plného hier nebol nikdy dostupnejší.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Xbox hry na smartfóne za špeciálnu cenu

Vybrané hry z ponuky cloudového hrania Xbox Game Pass Ultimate sú prispôsobené tak, aby sa dali ovládať priamo dotykovým ovládaním zo smartfónu so systémom Android. 

To znamená, že na to, aby ste si Xbox hry mohli vychutnať potrebujete len smartfón, internetové pripojenie a aktívne predplatné. Predplatné, ktoré získate so špeciálnou 40% zľavou.

Xbox Game Pass Ultimate ale nie je len o smartfónoch. S týmto predplatným sa vám herný katalóg prešpikovaný stovkami hier otvára aj na konzolách Xbox a počítačoch s Windows 10. Presne tak. V jednom predplatnom sú skĺbené tri herné svety. 

Do hrania sa pustíte na počítači či konzole a pokračovať v ňom plynulo môžete zo svojho smartfónu počas cestovania v MHD alebo počas čakania u lekára. Niečo také tu doteraz nebolo.

Zdroj: Microsoft

Správne príslušenstvo prináša nové herné zážitky

Plný potenciál rozsiahleho herného katalógu a herné zážitky novej generácie vo viac ako 100 hrách vám odomkne správne príslušenstvo. Zlatou strednou cestou je gamepad Xbox dodávaný aj priamo ku konzolám, no na mobilné hranie sú priam stvorené špecializované herné ovládače iPega a Razer.

Tie dokonca zvyknú obsahovať aj zabudovaný stojan, vďaka čomu svoj nový smartfón okamžite premeníte na vreckovú hraciu konzolu Xbox. Milované hry pre Xbox budete mať stále so sebou a herné dobrodružstvá môžu začať naplno.

Pre tých, ktorí chcú využívanie svojho smartfónu posunúť ešte o stupienok vyššie, sú k dispozícii aj slúchadlá s prémiovým zvukom za ľudové ceny. Kvalitné hranie, počúvanie hudby a sledovanie seriálov si jednoducho zaslúži kvalitný zvukový doprovod.

19.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+