MojAndroid

Na internet uniklo niekoľko zaujímavých záberov a informácií o novej generácii natívnej aplikácie Google Kalendár. Tá by mala priniesť čistejší a krajší dizajn, ktorý bude “guľatejší” a reč bola aj o funkciách, ktoré by v novej verzii aplikácie mali byť dostupné.

Timely-google

Z funkcií sú najvýznamnejšími denná agenda, lepšie zobrazenie narodenín vašich kontaktov a integrácia sociálnych sietí, ktorú dnes môžeme vidieť takmer všade. Pribudnú aj nové možnosti pre nastavenia a celá aplikácia bude prehľadnejšia. Google túto aplikáciu vyvíja už dlhšie pod kódovým označením Timely a na internet sa informácie o tomto titule dostali vďaka portálu Geek.com, ktorý sa dostal k beta verzii tejto aplikácie. Čo by ste na Google Kalendári chceli zmeniť vy?

9.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • lolokop

  mne UNIKNE občas moč

  • To nie je moc dobre, skús navštíviť urológa :)

   • miso 001

    :D

 • nobodz

  rozne widgety.. denný, týždený, mesačný

 • nobodz

  rozne widgety.. denný, týždený, mesačný

 • Tomas

  Integrácia narodenín s notifikáciou by bola super. Teraz mám možnosť ich zadať ku kontaktu ale žiadna notifikácia nie je priamo možná, takže je to celé dosť zbytočné. Neviem ako to je na stock ROM, ale na CM10.1 to veru nie je :(

+