MojAndroid

Na internet uniklo niekoľko zaujímavých záberov a informácií o novej generácii natívnej aplikácie Google Kalendár. Tá by mala priniesť čistejší a krajší dizajn, ktorý bude “guľatejší” a reč bola aj o funkciách, ktoré by v novej verzii aplikácie mali byť dostupné.

Timely-google

Z funkcií sú najvýznamnejšími denná agenda, lepšie zobrazenie narodenín vašich kontaktov a integrácia sociálnych sietí, ktorú dnes môžeme vidieť takmer všade. Pribudnú aj nové možnosti pre nastavenia a celá aplikácia bude prehľadnejšia. Google túto aplikáciu vyvíja už dlhšie pod kódovým označením Timely a na internet sa informácie o tomto titule dostali vďaka portálu Geek.com, ktorý sa dostal k beta verzii tejto aplikácie. Čo by ste na Google Kalendári chceli zmeniť vy?

9.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+