MojAndroid

Holiace strojčeky sú už bežnou súčasťou výbavy každého muža. Bežné žiletky už nie sú v kurze, prichádzajúcu letnú sezónu poľahky zvládnete s holiacimi strojčekmi a zastrihávačmi Braun.

Braun Series X Styling: All-in-one riešenie

Do pozornosti dávame napríklad zastrihávač na tvár a telo Braun Series X, ktorý je akýmsi all-in-one riešením. Jeden prístroj tak zvládne holenie, zastrihávanie a styling presne podľa vášho gusta. Holiaci strojček disponuje technológiou 4-D Blade. To znamená, že obsahuje štyri aktívne zastrihávacie prvky s dvomi stredovými holiacimi zónami a dvomi bočnými zastrihávačmi. K dispozícii je aj obojstranný hrebeň, ktorý chĺpky a fúzy zastriháva v oboch smeroch.

Braun Series X
Zdroj: Braun

Hlavica sa dokáže prispôsobiť všetkým kontúram a zaistí jednoduché skĺzanie po krku a tvári. Rukoväť je protišmyková, čo zaistí lepšie držanie a istý úchop. K dispozícii sú aj hrebeňové nástavce SkinGuard, ktoré zaistia bezpečné oholenie chúlostivých miest, ako napríklad intímne partie, hrudník alebo podpazušie.

Braun Series X
Zdroj: Braun

Čepeľ je navrhnutá tak, aby vydržala ostrá po dobu 6 mesiacov. Zariadenie je vodoodolné, takže ho je možné bez problémov používať aj v sprche či s holiacim gélom alebo penou. Cena Braun Series X Sytling sa pohybuje na úrovni od 50 do 60 eur.

Braun Series 7

Holiaci strojček Braun Series 7 je určený pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí si potrpia na najnovšie technológie. Vstavaná Li-Ion batéria ponúka trojtýždňovú výdrž na jedno nabitie. Strojček je vodoodolný, takže problémom nebude ani mokré holenie.

Braun Series 7
Zdroj: Braun

Výkon strojčeka sa automaticky prispôsobuje hustote fúzov. Vďaka nástavcu Easy Click môžete strojček jednoducho prispôsobiť jednoduchým nacvaknutím nástavcov. V balení ich nájdete hneď niekoľko – zastrihávač fúzov, presný zastrihávač, nadstavec na strnisko, nadstavec na starostlivosť o telo a čistiacu kefku na tvár.

Braun Series 7
Zdroj: Braun

Hlavica 360° Flex zase zaistí bezchybné oholenie aj na ťažko dostupných miestach. Čistiaca stanica 4v1 Smart Center sama zvolí čistiaci program, strojček vyčistí, nabije a premaže ostrie. Cena strojčeka Braun Series 7 začína na 189 €.

30.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+