MojAndroid

Populárne alternatívne prostredie Nova Launcher prichádza v novej aktualizácii s číselným označením 5.4.1. Novinkou je tiež rozšírenie Sesame Shortcuts. Táto funkcia prináša novú funkciu v podobe vyhľadávania údajov aj v rámci aplikácií tretích strán.

Podpora viac ako 20 aplikácií tretích strán

Náš tip
Získajte funkcionalitu Google Now aj pre váš Nova Launcher Beta│APK

Vďaka integrácií a podpore viac ako dvadsiatich aplikácií môžete využívať vyhľadávanie a skratky priamo z aplikácie Nova Launcher pre rýchly prístup k údajom v aplikáciách tretích strán. Podpora zahŕňa konverzácie v aplikácii WhatsApp, zoznamy a relácie v aplikáciách Netflix či Spotify, aplikácie Waze, Yelp, YouTube, Tasker či Reddit. Funkcia je dostupná pre BETA testerov a očakáva sa takisto jej príchod do štandardnej aplikácie.

Náš tip
Nova Launcher v stabilnej verzii prináša notifikačné bodky z Androidu O a ďalšie novinky

Z ďalších zmien prichádza nová animácia pre vyhľadávanie, skratka pre spustenie funkcie Sesame Shortcuts, schopnosť skryť navigačnú lištu pre model Samsung Galaxy S8, vylepšenia a optimalizácia pre Android Oreo a tiež opravy chýb. Aplikáciu Nova Launcher si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play. Najnovšiu verziu 5.4.1 si môžete stiahnuť prostredníctvom portálu APK Mirror. Funkcia Sesame Shortcuts je dostupná ako samostatná aplikácia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

9.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+