MojAndroid

Jeden z najobľúbenejších alternatívnych launcherov pre Android prichádza v novej verzii. Nova Launcher v5.2 ponúka niekoľko zaujímavých vylepšení a noviniek, spomedzi ktorých najväčšmi zaujmú notifikačné bodky predstavené systémom Android O. Teraz dostáva túto funkciu aj oficiálna stabilná verzia launcheru. Doteraz bola táto možnosť k dispozícii iba v beta verzii aplikácie.

Nová funkcia so skvelým prispôsobením

Tieto bodky sa objavujú pri ikonkách jednotlivých aplikácií a informujú vás o tom, že táto aplikácia má pre vás nejaké upozornenie. Viete tak o tom ešte pred tým, ako stiahnete notifikačnú lištu. Oproti novému systému Android O je táto funkcia v Nova Launcheri oveľa lepšie prispôsobiteľná – notifikačnú bodku môžete upraviť, zmeniť jej tvar, ale aj umiestnenie na danej ikonke. Pre správne fungovanie tejto novinky je potrebné, aby ste launcheru pridelili oprávnenie na správu notifikácií.

Teraz k dispozícii pre všetkých

Okrem toho ponúka launcher aj niekoľko ďalších zmien a vylepšení. Zmenil sa dizajn lišty s vyhľadávaním, ktorá má teraz zaoblené rohy. Okrem toho boli do novej aktualizácie zakomponované aj tradičné drobné opravy a vylepšenia, ktoré by mali odstrániť známe nedokonalosti a zvýšiť celkový výkon aplikácie. Aktualizácia by už mala byť dostupná prostredníctvom obchodu Play pre všetkých používateľov, no ak ju ešte nevidíte, môžete si novú verziu Nova Launcheru stiahnuť aj prostredníctvom odkazu cez APK Mirror. Nezabudnite, že niektoré funkcie Nova Launcheru sú

Nova Launcher v5.2 – Odkaz na APK súbor

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

Zdroj: Android Police

8.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+