MojAndroid

Spoločnosť Nokia sa pomaly, ale isto vracia na trh s mobilnými telefónmi. Aj keď iba prostredníctvom výrobcu HMD, ktorý používa značku Nokia na svojich telefónoch. To ale neznamená, že to nemá pre používateľov aj nostalgickú hodnotu. Tá sa ešte zvýši s údajným znovuzrodením línie Nokia N-Series.

Náš tip
Nokia začala rok 2017 výborne – predstavila nový smartfón Nokia 6!

Čínsky patentový úrad totiž schválil ochrannú značku NSERIES. Samozrejme, to nemusí na 100 % znamenať to, čo si myslíme, no je to nanajvýš pravdepodobné. Dohady naznačujú, že už počas konferencie MWC 2017 uvidíme opätovné odhalenie tejto legendárnej línie telefónov, ktorá predchádzala sérii Nokia Lumia.

Ďalšie špekulácie hovoria o tom, že telefóny použijú procesory Snapdragon 6. generácie a že výrobca bude mať v pláne vyprodukovať 500 000 kusov telefónov v tejto sérii. To sú zatiaľ ale iba dohady, na potvrdenie ktorých si budeme musieť ešte niekoľko týždňov počkať.

Zdroj: Nokiamob, Baidu via Phandroid

11.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+