MojAndroid

Už nejakú dobu sa rozpráva o tom, kam by sa mala vybrať výroba mobilných zariadení v nasledujúcich mesiacoch a rokoch. Okrem technologického pokroku v oblasti smartfónov a tabletov sa rozpráva aj o ďalšej oblasti, kde by mohol múdry operačný systém Android preraziť – hodinky. Ak by hodinky v sebe mali ponúkať najčistejšiu formu Androidu, muselo by ísť o Nexus hodinky. Hoci Google o takomto projekte zatiaľ zrejme len uvažuje, jednému z jeho fanúšikov sa podarilo vyrobiť pekný koncept Nexus hodiniek, ktoré by podľa neho nebolo ani ťažké vyrobiť. Však sa presvedčte sami.

Video znázorňuje, že Nexus hodinky by mali disponovať jednoduchým dizajnom a funkciami, ktoré budú priamo prepojené s Android smartfónom alebo tabletom. Malým zariadením umiestneným na našom zápästí by sme v blízkej budúcnosti mohli ovládať SMS správy, hovory, e-maily, či niektoré z funkcií smartfónu. Kto z vás by si takéto Nexus hodinky v budúcnosti kúpil?

Zdroj: AndroidAuthority

29.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+