MojAndroid

Niektorí majitelia Nexusu 7 prvej aj druhej generácie majú po aktualizácii na najnovší Android Lollipop vážny problém. Namiesto toho, aby sa im po stiahnutí a nainštalovaní spustil nový operačný systém, ostávajú im v rukách len nefunkčné zariadenia, ktoré sa nedajú nabootovať. Asus ani Google pritom na početné sťažnosti zatiaľ vôbec nereagujú a nevydali žiadne oficiálne prehlásenie.

Zdá sa, že problém môže spôsobovať chybný hardvér alebo softvér. Problém môže byť spôsobený chybnou flash pamäťou, keďže sa ale neprejavil až do updatu, zdá sa skôr, že pôjde o softvérovú chybu. Ak ste teda ešte svoj tablet neaktualizovali na novší Android 5.0.2 Lollipop, tak by ste možno mali ešte počkať. Samozrejme, nie všetci tento problém zaznamenali a update pre vás teda nemusí predstavovať žiadne riziko. Aké skúsenosti máte s novým Androidom na Nexuse 7 2012 a 2013 vy?

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+