MojAndroid

Nexus 5X si zrejme nikdy nezaslúžil toľko pozornosti, koľko by si zaslúžil. V prvom rade ide o skvelý telefón, čo ale zrejme všetci viete. Tiež je to nástupca legendárneho Nexus 5 a ponúka vylepšenia po každej stránke. Okrem toho ide o posledného zástupcu línie Nexus, ktorý vyzdvihoval skvelý pomer ceny a výkonu, ktorý sa s pribúdajúcim časom iba zlepšil. Keďže bol ale predstavený s high-endovým modelom Nexus 6P, ostal v tieni svojho väčšieho brata. Napriek tomu ale ide o vynikajúce zariadenie, čo nám dokazujete aj vy. Aktuálne totiž ide o telefón s najväčším počtom používateľských recenzii v našom katalógu, keď ste ho ohodnotili celkovo už 17-krát.

Náš tip
Google zverejnil Android 7.1 Developer Preview 2 pre Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C a Nexus 9

Nexus_5X_recenzia-2

Nexus 5X pritom ponúka 5,2“ P-OLED displejFull HD rozlíšením. Vo vnútri tiká procesor Snapdragon 808, ktorému sekunduje 2 GB RAM16/32 GB vnútornej pamäte. To nie je najlepšia možná výbava, no stačí na čistý Android, ktorý je tu prítomný v tej najjednoduchšej podobe. Telefón sa ešte aspoň rok bude tešiť pozornosti Google, ktorý preň bude pripravovať aktualizácie medzi prvými zariadeniami vôbec. Celková podpora telefónu bude trvať ešte dlhšie. Tajnou zbraňou telefónu je aj jeho 12 MP fotoaparát, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo nám vlani mobilný trh poskytol.

Pridajte vlastné hodnotenie na Nexus 5X

Ak tiež patríte medzi majiteľov Nexus 5X, tak neváhajte a napíšte o svojich skúsenostiach aj vy. Stačí navštíviť katalógový list Nexus 5X a prekliknúť sa do sekcie používateľských recenzií. Spraviť tak môžete ale aj prostredníctvom samostatného formulára, v ktorom môžete pridávať aj recenzie na iné zariadenia. Mimochodom, celkový počet používateľských recenzii nedávno presiahol už hranicu 1000.

nexus-5x-pouzivatelske-recenzie

8.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+