MojAndroid

Niektorí majitelia Nexusu 5 po minulej aktualizácii na Android 4.4.2 KitKat zaznamenali problémy s fotoaparátom. Tento obsahuje chybu, ktorá spôsobuje nadmerné vyťaženie procesora, zahrievanie zariadenia a tým pádom aj rýchle vybíjanie. Google potvrdil, že chyby si je vedomý a bude pracovať na jej oprave, ktorá by mala prísť v podobe ďalšej OTA aktualizácie.

Pripomíname, že problém sa týka len niektorých modelov Nexus 5, ktoré momentálne fungujú na najnovšom Androide. Ak máte problémy s prehrievaním a nadmerným vybíjaním pri používaní fotoaparátu, tak budete musieť počkať kým Google neponúkne ďalší update – pravdepodobne v podobe Androidu vo verzii 4.4.3. Zaznamenali ste na svojom Nexuse 5 podobné problémy?

Zdroj: pocketnow

5.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+