MojAndroid

Android 4.3 Jelly Bean by mal byť predstavený už 24.júla na udalosti s názvom “Raňajky so Sundarom Pichaiom” (šéf pre Android a Chrome, pozn. redakcie). Uvoľnenie novej verzie systému Android je len pár dní pred nami, no my už sme mohli vidieť uniknutý firmvér pre zariadenia Samsung Galaxy S4 ako aj Nexus 4. Práve posledný menovaný smartfón nám dal predstavu o novinkách, ktoré verzia 4.3 Jelly Bean prinesie používateľom. Pravdepodobne najočakávanejšou opravou pre majiteľov Nexusov sa stane zlepšená odozva na dotyk, no zdá sa, že sa dočkáme aj pomerne dobrého nárastu výkonu.

Nexus 4 benchmark s Androidom 4.3 Jelly Bean

Podľa výsledkov niekoľkých benchmark testov, ktoré boli vykonané na smartfóne Nexus 4 so stock verziou systému Android 4.2.2 Jelly Bean v porovnaní s nedávno uniknutým Androidom 4.3 Jelly Bean jasne ukazujú, že nová verzia ponúka 7- 20 % nárast výkonu v syntetických testoch. Samozrejme toto nie je práve najlepšia forma porovnávania oboch verzií a reálne výsledky, ktoré pocíti používateľ sa môžu odlišovať. Výsledky nám však dávajú pohľad na to, akým smerom sa internetový gigant vybral v novej aktualizácií.

Náš tip
Android 4.3 pre Nexus 4: Čo je nové

Zdroj: pocketnow

20.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+