MojAndroid

Ak ste aj vy každý deň závislí na dávke noviniek a správ zo sveta, tak si už nemusíte kupovať dennú tlač, ani kvôli tomu zapínať počítač. Všetky správy z domova aj zahraničia totižto môžete mať vo svojom Android smartfóne alebo tablete. Na ich zobrazenie existuje niekoľko plnohodnotných a pekných aplikácií a jednou z nich je aj pekný a prehľadný News 24 Widget.

news-24-widget

News 24 Widget prináša perfektne spracovaný widget na vašu domácu obrazovku, v ktorom si môžete nastaviť niekoľko zdrojov vašich správ. Widget si môžete nechať aktualizovať automaticky a správy pokojne čítať aj neskôr, keď si nájdete chvíľku času (a nemusíte byť pripojení k internetu). Navyše ponúka aj množstvo nastavení, či už dizajnových alebo funkčných. Celkovo máte po nainštalovaní dostupné až 4 widgety, pričom 2 z nich sú rolovateľné, tzn. môžete si priamo na obrazovke posúvať text hore a dole. Nastaviť si môžete aj rôzne stupne priesvitnosti widgetu, v nastaveniach je ich dostupných až 10. Okrem noviniek táto aplikácia ponúka dokonca aj predpoveď počasia pre rôzne mestá, ktoré si nastavíte.

news-24-widget-1  news-24-widget-2  news-24-widget-3

Celkovo hodnotíme aplikáciu News 24 Widget za veľmi prehľadnú a jednoduchú, odporúčame ju najmä ľuďom, čo siahajú po praktickom riešení, ktoré je aj reálne využiteľné. Treba však podotknúť, že táto aplikácia je na Google Play dostupná za 1,50 EUR, pričom sa dá nájsť veľké množstvo konkurenčných aplikácií s podobnými funkciami a dizajnom bezplatne. Možno vám však najviac bude vyhovovať News 24 Widget, ktorý si môžete stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie.

news-24-widget-5  news-24-widget-6  news-24-widget-7  news-24-widget-8

Verzia: 2.9.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.0
Aktuálna cena: Zdarma

Za tip na aplikáciu ďakujeme nášmu čitateľovi Martinovi s aliasom Frugo.

27.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+