MojAndroid

Populárna streamovacia služba Netflix zverejňuje každý týždeň štatistiky hovoriace o tom, aké filmy a seriály v jednotlivých krajinách diváci vyhľadávajú najviac. Dnes sme si pre vás pripravili zoznam najsledovanejších filmov a seriálov na Slovensku za obdobie od 7. marca do 13. marca 2022.

Nemali by ste prehliadnuť:

Séria Xiaomi Watch S1 a prémiové slúchadlá Buds 3T Pro prichádzajú do Európy
Recenzia Redmi Note 11: Stane sa z neho bestseller?
✅ Garmin Instinct 2 Solar môžu vďaka solárnemu panelu poskytnúť aj neobmedzenú výdrž

Rebríček top 10 najpopulárnejších filmov na platforme Netflix

1. The Adam Project

Ďalšia spolupráca Netflixu a populárneho herca Ryna Reynoldsa. Vo filme Projekt Adam stvárňuje stíhacieho pilota Adama Reeda, ktorý cestuje v čase a musí núdzovo pristáť v roku 2022. Tam potom spojí sily so svojím dvanásťročným ja, aby spoločne zachránili budúcnosť ľudstva.

2. The Weekend Away

Víkendový útek je thriller z produkcie Netflixu. Jeho hlavnou postavou je Beth, ktorá sa snaží zistiť, čo sa stalo jej najlepšej kamoške, ktorá sa stratila na dievčenskom výlete do Chorvátska. Lenže čo stopa, to ďalšie znepokojujúce lož.

3. Bet on Friendship

V českej komédii Prvoka, Šampóna, Bodky a Karla si štyria kamaráti v strednom veku priznajú, že nežijú tak, ako si predstavovali. A rozhodnú sa vyriešiť svoju krízu provokatívnou hrou a plnením odvážnych úloh. Komédiu napísal a aj režíroval pôvodne divadelný režisér Parik Hartl.

4. The Bombardment

The Bombardment je dánsky historický a vojnový film s veľmi aktuálnou tematikou. Príbeh rozpráva o nálete počas druhej svetovej vojny, kedy bomby omylom dopadnú na kodanskú školu plnú detí a pritom sa pretnú osudy niekoľkých miestnych obyvateľov.

5.  Against the Ice

V dánsko-islandskom historickom filme v produkcii Netflixu stvárňujú Nikolaj Coster-Waldau (Hry o tróny) a Joe Cole ( Peaky Blinders) dvojicu polárnych prieskumníkov z dánské expedice v Grónsku. V roku 1909 uviaznu v nehostinnom prostredí Grónska a čaká ich boj o prežitie.

6. Venom

Do rebríčku sa minulý týždeň už druhý krát dostal prv film o populárnom komiksovom antihrdinovi z Marvel univerza. Novinár Eddie Brock v podaní Toma Hardyho sa v ňom stáva hostiteľom mimozemského symbionta Venoma.

7. The Tinder Swindler

The Tinder Swindler je dokument o izraelskom podvodníkovi s menom Shimon Hayut, ktorý využíval dobre aplikáciu Tinder, aby sofistikovaným spôsobom okradol naivné ženy o ich úspory. Vydával sa pritom za obchodníka s diamantmi. Dokumentárny film ukazuje, ako ľahko môžete naletieť na zoznamke niekomu, koho vôbec nepoznáte.

8. 21

Dej filmu Oko berie rozpráva o skupine najnadanejších študentov univerzity MIT, ktorí každý víkend odchádzajú pod falošnou identitou do Vegas, kde využívajú svoje schopnosti na to, aby si v kartách prišli na slušné peniaze

9. Through My Window

Through My Window je španielsky romantický a mierne erotický film z produkcie Netflixu. Hlavnou postavou je študentka Raquel, ktorá je už dlho tajne zamilovaná do svojho suseda Aresa. Nespustí z neho oči, ale zatiaľ nezobrala odvahu sa s ním porozprávať.

10. Sun, Hay and a Few Slaps

Českú komédiu Slnko, Seno a pár faciek asi netreba nikomu príliš predstavovať. Dej filmu v svojráznej juhočeskej dedine Hoštice sa točí okolo rodiny Škopkových a jej problémov s pripravovanou svadbou dcéry Blaženy s Vencou Konopníkom.

Netflix - Seriály
Zdroj: Alza.sk

Top 10 najsledovanejších seriálov na Netflixe

1. Pieces of Her
2. Formula 1: Drive to Survive 4. séria
3. Inventing Anna
4. Vikings: Valhalla 1.séria
5. The Last Kingdom 5. séria
6. Worst Roommate Ever: Season 1
7. One of Us Is Lying: Season 1
8. An Astrological Guide for Broken Hearts: Season 2
9. Love Is Blind: Season 2
10. The Last Kingdom: Season 1

Náš tip
AnTuTu: Top 10 najvýkonnejších smartfónov za február 2022
17.3.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+