MojAndroid

Štedrý deň je za nami a darčeky máme rozbalené. Nedostali ste, čo ste chceli? Alebo ste dostali pri výbere darčeku voľnú ruku a chcete minúť zarobené peniaze? NAY má pre vás skvelú príležitosť výhodne nakúpiť. Veľký povianočný výpredaj totiž prináša zľavy na obľúbené produkty až do výšky 50 %!

Zľavy na veľké aj malé spotrebiče

Akcia platí od 27. decembra 2018 do 2. januára 2019, resp. do vypredania zásob. Akcie nájdete ako na internetovej stránke nay.sk, tak aj v jednotlivých predajniach. Ako to už pri takýchto výpredajoch býva, počet kusov bude obmedzený a ak si chcete aj vy uchmatnúť nový telefón či televízor v parádnej zľave, budete sa musieť poponáhľať.

Obrovským trhákom bude smartfón Huawei P20 Lite, ktorý si budete môcť kúpiť so 40 % zľavou za iba 215 EUR! Hoci ide o smartfón vyššej strednej triedy, za túto cenu je to fantastické zariadenie pre akéhokoľvek používateľa. Okrem iného budú v zľave aj skvelé UHD televízory. Model od LG so 125 cm uhlopriečkou až o polovicu – miesto pôvodných 779 EUR zaplatíte iba 389 EUR. 139 cm 4K telka od Sony bude tiež o polovicu lacnejšia – namiesto 1199 iba 599 EUR. No a 138 cm Smart TV Samsung so 4K rozlíšením môže byť váš o 40 % lacnejší iba za 419 EUR.

Veľký povianočný výpredaj!

K dispozícii budú ale aj skvelé zľavy na drobné príslušenstvo. Bluetooth reproduktor Sony získate so 45% zľavou iba za 15,39 EUR. Obľúbená power banka Xiaomi Mi PowerBank 2S 10 000 vás vyjde na iba 13,45 EUR – aj tu ušetríte až polovicu. No a šikovný náramok Xiaomi Mi Band 2 môžete mať až s 55% zľavou za iba 14,80 EUR! Toto všetko a ešte viac môže byť vaše hneď po vianočných sviatkoch v NAY. Nepremeškajte preto tieto skvelé zľavy, viac informácií nájdete na stránke nay.sk.

25.12.2018
 • KalichVydra

  To ešte niekto verí vo výpredaje ?

 • Juraj Bobak

  Aký výpredaj? Pri produktoch, ktoré si bežne obzerám kvôli cene je len nálepka “Výpredaj” a je tam cena, ktorá tam bola aj pred pol rokom.

 • Marian

  Keď podvediete úrad, alebo niekoho iného, tak je to trestné… Keď podvádzajú obchody v takýchto pseudo výpredajoch, tak sa to volá obchod. Zvláštne dvojaký meter😠😠😠

  • KalichVydra

   Presne.

+