MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj smartfón CAT S41 – nový odolný smartfón z dielne známeho výrobcu ťažkej techniky.

hlasuj-a-vyhraj

CAT S41: Odolný smartfón s dobrou výbavou

CAT S41 obsahuje certifikát IP68, vďaka ktorej je telefón odolný voči vode a prachu. Štandard MIL SPEC 810G sa stará o odolnosť voči extrémnemu zaobchádzaniu či počasiu, ale aj pádu z výšky do 1,8 metra. 5″ displej má Full HD rozlíšenie a je chránený odolným sklom Gorilla Glass 5. Je pomerne dobre čitateľný aj na priamom slnku.

CAT nenechal v úzadí ani vnútornú výbavu smartfónu, a tak sa o chod systému stará osemjadrový procesor MediaTek s taktom 2.3GHz, 3 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte, ktorú je možné rozšíriť prostredníctvom pamäťových kariet. Zariadenie beží na OS Android verzie 7.0 Nougat. Nechýba 13MP zadný fotoaparát s LED bleskom, 8MP predný fotoaparát, pričom oba je možné použiť aj pod vodou so špeciálnym módom.

Najmä skvelá výdrž batérie

Už sme zvyknutí na to, že telefóny CAT prinášajú skvelú výdrž v mnohých smeroch a CAT S41 teraz poteší aj výdržou batérie. Ponúka totiž batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá sa postará až o 44 dní výdrže v pohotovostnom režime či 38 hodín telefonátov v 3G. Vďaka tomu sa na telefón budete môcť spoľahnúť v podmienkach, kde nemáte prístup k elektrine aj v priebehu niekoľkých dní.

hlasuj-a-vyhraj

Hlasujte a vyhrajte CAT S41 a množstvo ďalších cien!

Aj vy sa pritom môžete stať majiteľom smartfónu CAT S41. Stačí, keď sa zapojíte do ankety NAY Android Roka 2017, hlasujete za vaše obľúbené zariadenia a ste v hre! Okrem smartfónu CAT S41 ale hráte aj o množstvo ďalších cien – Každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P10, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Ak chcete svoje šance na výhru zvýšiť, pozývajte svojich kamarátov a známych. Ak pozvete aspoň piatich, ste v hre o ďalšiu cenu – BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do hlasovania najviac ľudí, vyhrá robotický vysávač Electrolux PUREi9. Hlasovať môžete na stránke AndroidRoka.sk alebo aj mobilnou Android aplikáciou.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

5.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+