MojAndroid

Je tu ďalší ročník ankety NAY Android Roka 2017 a s ním hlasovanie o najlepšie Android zariadenia roku 2017. Ak chcete vyhrať niektorú zo 17 cien, stačí len zahlasovať v našej ankete – a možno sa šťastie usmeje práve na vás. Jednoducho si vyberte svojich favoritov na stránke AndroidRoka.sk. Pozor, šancu na výhru môžete zvýšiť tak, že do ankety pozvete svojich kamarátov. Ako malú pomôcku pri hlasovaní máme pre vás sériu článkov, kde vám postupne predstavíme jednotlivé kategórie, v ktorých môžete v ankete NAY Android Roka 2017 hlasovať.

hlasuj

Kategória TOP Android Smartfón

Kategória TOP Android smartfón je určená pre tie najlepšie zariadenia bez ohľadu na cenovku. Ide o tzv. “Vlajkové lode” výrobcov. Snáď každý väčší výrobca má aspoň jeden smartfón, ktorý do tejto kategórie patrí. Sú to telefóny určené pre používateľov, ktorí chcú ten najlepší smartfón z najlepších a nekladú taký dôraz na cenu zariadenia. Bližšie sme vám jednotlivé smartfóny predstavili v predošlom článku.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+