MojAndroid

Spoločnosť HTC predstavila svoju novú vlajkovú loď HTC One M9 iba minulý mesiac. Ide o nástupcu populárnej série HTC One, ktorá prináša lepší výkon, fotoaparát aj vylepšenú konštrukciu. Žiadny smartfón, ktorý sa doteraz dostal na mobilný trh, ale nie je dokonalý a z času na čas sa na ňom niečo pokazí. Ak ste zdatní technici, možno si niektoré súčiastky dokážete opraviť aj sami. Pomôcť vám k tomu môže menší návod od chlapíkov z ifixit.

Návod: Ako rozobrať HTC One M9

Tí smartfón rozobrali do poslednej skrutky a ukázali, čo sa nachádza v jeho útrobách. Pomocou niekoľkých krokov vysvetľujú, ako sa dostanete k batérii, matičnej doske alebo displeju, aby ste si ich mohli vymeniť. Upozorňujeme vás dopredu, že ak ste podobnú výmenu nerobili už v minulosti, tak sa o ňu nepokúšajte ani teraz a nechajte to na profesionálov.

htc-one-m9-1 htc-one-m9-2 htc-one-m9-3 htc-one-m9-4

Zdroj: ifixit

4.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+