MojAndroid

Jedna z najobľúbenejších GPS navigácií v obchode Play získava veľmi zaujímavú aktualizáciu. Vďaka nej sa odteraz budete vedieť lepšie orientovať v dopravnej zápche a budete informovaní o tom, koľko tam ešte budete stáť. To vám pomôže lepšie odhadnúť vaše celkové zdržanie a naplánovať si tak zvyšok trasy či dňa. Šikovná pomôcka sa v aplikácii zobrazuje formou jednoduchého ukazovateľa, ktorý znázorňuje vaše auto na krátkej osi. V závislosti od toho, ako ďaleko od konca sa nachádzate si viete predstaviť, ako dlho ešte budete v zápche stáť.

waze-zapcha

Ako obyčajne, aj táto funkcia je postavená na informáciách od samotných vodičov, ktorí môžu v aplikácii označiť úsek, na ktorom je dopravná zápcha. Aj doteraz bolo možné prečítať si príspevky jednotlivých vodičov a na ich základe usúdiť, aké dlhé bude vaše zdržanie. Počas šoférovania to ale môže byť nebezpečné a jednoduchý ukazovateľ je oveľa praktickejší. Novinka je dostupná v najnovšej verzii aplikácií pre Android aj iOS. Okrem tejto funkcie pribudlo aj zlepšenie stability a rýchlosti aplikácie, čo je vždy veľmi vítaná zmena. Nezmenil sa ale fakt, že aplikácia je k dispozícii úplne zadarmo a ak ju ešte nepoužívate, môžete ju vyskúšať aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Waze via engadget

2.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+