MojAndroid

Je to už nejaký čas, čo z Android telefónov začali miznúť fyzické navigačné tlačidlá a nahradili ich softwarové priamo na displeji. Niekomu to vyhovuje a niekto stále nadáva na zbytočne zabrané miesto na displeji. Mnohým používateľom taktiež nevyhovuje ich vzhľad. Aplikáciou, ktorá vám ich pomôže zmeniť, je práve NavBar Animations.

Operačný systém Android je známy svojou veľkou mierou prispôsobenia. Upraviť sa dá toho skutočne veľa. Od základných vecí ako pozadie, widgety, cez základnú tému, launcher, animácie, notifikačnú lištu až po spomínanú navigačnú lištu. Aplikácia NavBar Animations, ako názov napovedá, upravuje navigačnú lištu hlavne do animovanej podoby. Najprv si vyberiete v nastaveniach farbu lišty, rýchlosť animácií a kedy sa majú spúšťať.

Následne si vyberiete samotnú animáciu. Máte na výber z viacerých balíčkov. V balíku Rockstar sa väčšina animácií točí okolo animovaných hviezdičiek. V balíku Halloween, ako názov napovedá, okolo duchov, netopierov, lebiek alebo pavúkov. A napríklad balík The Clown prináša viacero animácií so známym klaunom Pennywise z hororového filmu roku IT podľa známej knihy Stephena Kinga. Celkovo je k dispozícii 15 balíkov. Bohužiaľ v bezplatnej verzii je dostupných len pár. Zakúpením plnej verzie za 1,59 Eur sa okrem získania všetkých balíkov zbavíte aj otravnej reklamy v aplikácii.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

11.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+