MojAndroid

Ak sa zaujímate o pokrok v najmodernejších technológiách, tak je NASA vašou Mekkou. Americká národná agentúra pre vesmír a letectvo je totižto miestom, ktoré skrýva najväčšie technologické tajomstvá a najnovšie technológie. Medzi najnovšie projekty tejto agentúry patrí napríklad sonda Curiosity na Marse, na ktorú je NASA veľmi pyšná. Ak by ste však chceli vidieť model tejto sondy, nemusíte kvôli tomu chodiť do USA. Stačí, aby ste si nainštalovali najnovšiu aplikáciu NASA Spacecraft 3D.

spacecraft-3D-main

Aplikácia Spacecraft 3D ponúka modely rôznych vesmírnych zariadení a vozidiel. Aby ste si tieto vozidlá mohli prezerať na displeji vášho zariadenia, musíte si vytlačiť špeciálny obrázok, tzv. marker, na ktorý následne nasmerujete vašu kameru. Tá v spojení s aplikáciou zobrazí na vašom displeji pekné 3D modely NASA zariadení a vy sa môžete kochať ich krásou, približovať či otáčať pohľad. Aplikácia Spacecraft 3D je na Google Play Store dostupná bezplatne a neskôr by do nej mali postupne pribúdať ďalšie modely vesmírnych zariadení. Ak ste fanúšikom tejto vesmírnej techniky, tak kliknite na náš widget nižšie a pohodlne si túto aplikáciu nainštalujte.

Verzia: 5.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.9
Aktuálna cena: Zdarma

9.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+