MojAndroid

MojAndroid.sk oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Pre našich verných čitateľov sme si preto pripravili súťaž, v ktorej je možné vyhrať atraktívne ceny.

Veľká narodeninová súťaž pokračuje

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o zaujímavé ceny. Súťaž pôvodne prebiehala počas celého mája, no neskôr bola predĺžená aj na jún a pokračujeme aj v júli. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka.

Poznáme výhercu Peugeot 208 na víkend

Aj v tomto týždni ste sa mohli zapojiť do našej súťaže. Hralo sa o novučičký automobil Peugeot 208 na víkend. Stačilo vyplniť dotazník a boli ste zaradení do žrebovania.

Dotazník v tomto týždni vyplnilo celkovo 1376 súťažiacich, z ktorých sme vyžrebovali výhercu. Stáva sa ním Martin Thurzo. Srdečne gratulujeme! Výhercu budeme v dohľadnej dobe kontaktovať.

Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Súťaž stále nekončí. O chvíľu vyhlásime novú cenu, o ktorú budete môcť hrať tento týždeň. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník a šťastie sa možno usmeje práve na vás.

Cenu do súťaže venoval Peugeot.

2.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+