MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2023 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia v piatich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Na to, aby ste boli zaradení do finálneho žrebovania, stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi. Zahlasovaním sa zaradíte do súťaže o skvelé výhry. Jednou z nich je aj inteligentný vysielač zvuku Xiaomi Multi-function Flashlight.

Xiaomi Multi-function Flashlight ako jedna z výhier

Toto zariadenie funguje primárne ako LED svietidlo, ktoré má svoju vlastnú nabíjateľnú batériu. Tá má vnútornú kapacitu 3 100 mAh a vydrží tak bez nabíjania aj 3 hodiny stáleho fungovania. Záleží však od zvoleného režimu svietenia. K dispozícii ich máme až štyri: slabšie biele svetlo, silnejšie biele svetlo, blikajúce zelené svetlo a blikajúce červené svetlo.

Zdroj: Xiaomi

Maximálna svietivosť lampičky je 1 000 lúmenov a maximálny dosvit má presne 2,4 metra. Veľkou špecialitou zariadenia je jeho možnosť prichytiť sa o niektoré typy materiálov. Má totižto v sebe na svojej plochej hrane zabudovaný magnet, ktorý drží naozaj pevne. Takéto niečo využijete aj doma, napríklad pre prichytenie o rám postele, a vznikne vám tak prispôsobiteľné svetlo na čítanie.

Baterka vám dokonca dokáže poslúžiť aj v prípade krajnej núdze. Na jednom zo svojich vrcholov má špeciálny rozbíjač okien, ktorý poslúži napríklad v prípade potreby núdzového opustenia vozidla. V balení sa nachádza aj USB-C kábel, ktorý slúži na nabíjanie zariadenia.

Čakajú na vás aj ďalšie skvelé ceny

V ankete NAY Android Roka 2023 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať množstvo hodnotných cien. Hlavnou cenou je skvelý robotický vysávač a mop v jednom, iRobot Roomba Combo j5.

Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Honor 90, Motorola edge 40 NEO a OPPO Reno10 5G, unikátny tablet TCL NXTPAPER 11 či parádne príslušenstvo Creative Sensemore Air, Creative Zen Air, Creative Pebble V3, Creative Stage Air V2, Creative Live! Cam Sync 4K alebo praktické LED svetlo Xiaomi Multi-function Flashlight.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tentokrát už tradične môžte pozvať do ankety vašich známych. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 3x ESET HOME Security Essential a 5x licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozval najviac kamarátov, automaticky vyhrá Creative Pebble V3. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu, do ktorého ste sa dostali z potvrdzovacieho e-mailu po aktivovaní vášho hlasu.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré je v ankete nominované, je aj v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom. Hlavný partner je spoločnosť HONOR.

nar2023

24.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+