MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2022 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia v piatich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Na to, aby ste boli zaradení do finálneho žrebovania, stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi. Zahlasovaním sa zaradíte do súťaže o skvelé výhry. Jednou z nich je aj mobilný telefón Nokia G60.

Hlasujte a vyhrajte smartfón Nokia G60

Nokia G60 je vskutku podareným telefónom. Má 6,58-palcový IPS LCD displej s Full HD+ rozlíšením (1080 x 2408 pixelov). Výsledná jemnosť panela teda činí približne 401 pixelov na palec. Poteší vysoká obnovovacia frekvencia na úrovni 120 Hz. Maximálna svietivosť sa zastavila na 400 nitoch. Obrazovku chráni odolné sklíčko Corning Gorilla Glass 5.

Nokia G60
Nokia G60 | Zdroj: TheVerge.com

Plynulý chod momentálne nainštalovaného operačného systému Android 12 má zabezpečiť procesor Snapdragon 695 od amerického giganta Qualcomm. Spolu so 4 až 6 GB RAM by nemal byť problémom ani multitasking či používanie niektorých náročnejších aplikácií. Interný ukladací priestor má 64 GB, no k dispozícii je aj verzia so 128 GB vnútornou pamäťou.

Dostávame sa k fotografickej výbave. Tá v sebe zahŕňa hlavný 50 MP snímač, ktorému spoločnosť robí 5 MP ultra-širokouhlý objektív a 2 MP hĺbkový senzor pre korektnejšie rozmazanie pozadia za predmetmi a osobami s použitím portrétového režimu. Predný “selfie” snímač sa nachádza v takzvanom “teardrop” výreze vo vrchnej časti obrazovky a ponúka 8 MP rozlíšenie. Vstavaná batéria má kapacitu 4500 mAh. Podporuje nabíjanie o najvyššom výkone 20 W.

Ako prebieha hlasovanie?

Hlasovanie sa koná na stránke Androidroka.sk od 14. novembra 2022 do 31. decembra 2022. Tu sa môžete zapojiť do hlasovania za vaše obľúbené zariadenia v týchto kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Inovácia
  • Wearables
  • Smart domácnosť
  • Android tablet

V každej kategórii sú nominované iné zariadenia, a tak jeden model nikdy nefiguruje v dvoch rozdielnych kategóriách. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú zmazané.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2022 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať množstvo hodnotných cien. Hlavnou cenou je skvelý robotický vysávač a mop v jednom – iRobot Roomba Combo J7+.

Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola edge 30 UltraXiaomi 12T Pro, OPPO Reno7 5G Startrails Blue, Nokia G60, produkty od Creative alebo štartovací balík smart domácnosti od HomeSystem.sk.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 3x špeciálnu retro krabicu s legendárnym antivírusom NOD32 a 5x ročnú Premium+ licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva skvelú audio-dvojicu Creative Live! Mic M3 a Creative Zen Hybrid. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

5.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+