MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2021 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj robotický vysávač iRobot Roomba J7+.

iRobot Roomba J7+

Je tohtoročná novinka od známeho výrobcu robotických vysávačov iRobot. Séria J7 sa vyznačuje špičkovou technológiou PrecisionVision, ktorá vysávaču umožňuje detegovať predmety a prekážky. To neznie ako niečo nové, poviete si, lenže vysávač tieto dáta pošle do aplikácie a spýta sa vás, či má cez tento predmet prejsť alebo nie.

Navyše, ak je týmto predmetom zvierací exkrement, vysávač už automaticky vie, o čo ide, a tak sa mu vyhne. V opačnom prípade by ho rozotrel po podlahe, čo je nočná mora každého majiteľa robotického vysávača, ktorý má domáceho miláčika. Umelá inteligencia vám pri vianočnom stromčeku navrhne aj to, aby ste ho označili dočasne za zakázanú zónu alebo niečo podobné.

Detekcia exkrementov
Detekcia exkrementov | Zdroj: Tlačová správa

Roomba J7+ má v balení aj automatickú vyprázdňovaciu stanicu CleanBase, ktorá umožňuje vysávaču vyprázdňovanie až po dobu 60 dní. Vysávaču nechýba ani bočná kefka pre čistenie rohov a miest okolo nábytku.

Robotický vysávač iRobot Roomba J7+ má aj inteligentnú aplikáciu. Tá vám umožní uložiť až 10 máp a automaticky navrhne názvy miestností. Počas toho, ako rok plynie, vám tiež bude dávať návrhy na úpravu výkonu vysávania – kedy zjemniť a kedy naopak zvýšiť výkon vysávania. Pri vybití si vysávač zapamätá miesto, kde skončil, odíde do stanice a nabije sa len dostatočne na to, aby dokázal vysávanie dokončiť.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2021 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 21 cien. Hlavnou cenou je televízor LG 55NANO88P, ktorý do súťaže venovala spoločnosť NAY.

Zdroj: Miloš Debnár

Okrem neho sú však v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola moto g60, Xperia 10 III 5G od Sony, Xiaomi 11 Lite 5G NE, Nokia X10, či robotický vysávač iRobot Roomba j7+, herné slúchadlá Creative SXFI Gamer, Full HD Webkameru – Creative Live! Cam Sync 1080p V2, slúchadlá pre videohovory – Creative HS-720 V2, či Hi-res USB prevodník – Creative SB Play! 4.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Zdroj: Miloš Debnár

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva bezdrôtové slúchadlá Creative Outlier Air V3. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.


24.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+